Vítejte na stránce naší společnosti

Dobrý den,

jmenuji se Jakub Kovařík, a srdečně Vás vítám na těchto stránkách. Zároveň děkuji za projevený zájem o naší společnost. Chráníme své know-how, proto zde nezveřejňujeme fotografie naších produktů.

Společnost NOW AND HERE s r.o. jsme odkoupili v roce 2013 za účelem provozování hlavně mého koníčku v navrhování. Při pětileté existenci se převážně zaměřujeme na konstrukci a výrobu nástrojů, přípravků, jednoúčelových strojů, úprav a inovací strojů a výrobních linek v automobilovém průmyslu. Rok od roku si společnost buduje zázemí a dobrou pověst u svých dodavatelů, zákazníků a koncových odběratelů produktů.

Koncem roku 2017 společnost nabídla spolupráci společnostem a živnostníkům vyrábějící dřevěné produkty, pro dodávku obráběcích břitů, převážně pro "protahovačky, hoblovky nebo ruční hoblíky". Ze zkušenosti, kdy jsme dodávali zákazníkovi náhradu břitu do ručního hoblíku pro domácí použití nás zákazník zpětně oslovil, že břit dodaný od naší společnosti měl životnost minimálně dvojnásobně delší, než originál od výrobce. Již čtvrtým rokem používá první sadu, která postavila minimálně dva zahradní altány a další menší projekty.

Cílem společnosti je držet krok s rostoucími požadavky zákazníků na kvalitu a technologickou náročnost výrobků. Zároveň se maximálně přizpůsobit požadavkům moderních společností.

Kontaktujte nás

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.